O firmie i produktach

Ogród jest efektem działań człowieka, który przez zaplanowane nasadzenia stwarza własną przestrzeń. Jednak stworzenie pięknego ogrodu wymaga sztuki, a więc zmysłu artystycznego, znajomości roślin, a także zastosowania niebanalnych dekoracji, które dopełniają dzieła. 

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę dekoracji produkowanych w naszej firmie. Ozdoby są wykonywane ręcznie, ze stali i następnie poddawane procesowi rdzewienia, by uzyskać naturalną, ciepłą i niezwykle dekoracyjną barwę. 

Tego rodzaju ozdoby są od lat znane i z uznaniem stosowane w ogrodach zachodniej Europy, których to właściciele wyszukują dekoracji podnoszących wartość estetyczną swoich roślinnych kompozycji. W Polsce jest to wciąż trend nowy, lecz ze względu na coraz łatwiej dostępne opracowania i zdjęcia najpopularniejszych europejskich ogrodów w mediach społecznościowych, z powodzeniem przeszczepiany na nasz grunt. 

Pośród naszych dekoracji można wyszukać niezwykle atrakcyjne i solidnie wykonane podpory dla roślin, oryginale rzeźby, różnego rodzaju ozdoby przedstawiające motywy kwiatów, zwierząt, a także atrybuty ogrodnika jak np. konewka.  Nasze dekoracje doskonale prezentują się umieszczone pośród roślin jako subtelne dodatki, ale mogą też pełnić rolę miłego witacza jak na przykład  „tabliczka z imieniem właściciela ogrodu”. Produkowane przez nas dekoracje nie wymagają konserwacji, są odporne na warunki atmosferyczne, a dzięki zastosowaniu grubej stali, mogą przez wiele lat zdobić ogród, podlegając procesowi powolnej korozji. 

Zapraszamy do odwiedzenia galerii prezentującej dekoracje zastosowane w ogrodach. Zachęcamy także do poszukiwania własnego stylu i rdzą malowanych dekoracji, które najlepiej podkreślą charakter Państwa ogrodu.

Autorzy: Marcin Cieślik i Przemysław Gronowski

Sklep chwilowo nieczynny

Trwają prace konserwacyjne. Zapraszamy wkrótce